Przed złożeniem zamówienia prosimy o potwierdzenie aktualnej ceny i dostępności towaru.
Jeśli masz problem ze złożeniem zamówienia w naszym sklepie skontaktuj się z nami dzwoniąc pod numer telefonu 500-304-413 lub 509-557-286

Pytania i odpowiedzi

 

Masz pytania dotyczące działania sklepu WszystkoBlisko.pl ? Nie wiesz jak dokonać zakupów w sklepie lub za nie zapłacić?

Zapoznaj się z pytaniami innych użytkowników, może znajdziesz wśród nich odpowiedź na Twoje pytanie.
Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na Twoje pytanie lub podana tutaj odpowiedź nie w pełni Cię usatysfakcjonowana wyślij swoje zapytanie na adres e-mail info@arpass.pl - odpowiemy na zadane przez Ciebie pytanie i opublikujemy odpowiedź na tej stronie.

_________________________________________________________________________________________________

1. Czym jest WszystkoBlisko.pl?
WszystkoBlisko.pl to wirtualny sklep internetowy w którym znajdziecie różne towary pochodzące z naszej agencji reklamowej, są to min. kubki, koszulki, puzle, ulotki, wizytówki, plakaty, banery i wiele innych..

2. W jaki sposób mogę zapłacić za zakupiony towar w sklepie WszystkoBlisko.pl?
Za zakupy w sklepie WszystkoBlisko.pl każdy klient, może zapłacić gotówką przy odbiorze towaru, zwykłym przelewem bankowym lub za pośrednictwem platformy dotpay. 
Więcej informacji na temat płatności znajdują się tutaj <--- kliknij w link

3. W jakim terminie otrzymam zamówiony towar?
Czas realizacji zamówienia zależny jest od rodzaju zamawianego towaru. Maksymalny czas realizacji zamówienia nie powinien przekroczyć 72 godzin od momentu zaksięgowania wpłaty na naszym koncie (w przypadku płatności online) lub złożenia zamówienia (płatność przy odbiorze).
Informacje na temat zasad dostawy towaru znajdują się tutaj <--- kliknij w link

4. Jakie są ceny dostawy towaru zakupionego w sklepie WszystkoBlisko.pl?
Ceny dostawy towaru zależne są od wielu czynników. Głównie od rodzaju zamawianego towaru, a także miejsca i formy dostawy towaru do klienta.
Szczegółowe informacje na temat cen dostawy towaru znajdują się tutaj <--- kliknij w link

 


© 2005-2013 WszystkoBlisko.pl