Przed złożeniem zamówienia prosimy o potwierdzenie aktualnej ceny i dostępności towaru.
Jeśli masz problem ze złożeniem zamówienia w naszym sklepie skontaktuj się z nami dzwoniąc pod numer telefonu 500-304-413 lub 509-557-286

FOTO-GRANIT 20x15cm (G002)

Ocena użytkowników

Ocena: 0.0/10 (0 głosów )

Opis produktu:

Kamienna, granitowa płytka idealna do wykonywania nadruków stanowiąca doskonałe rozwiązanie dla utrwalenia wyjątkowej chwili.

Więcej szczegółów

Cena w naszym sklepie

zł 40,00

zł 32,52 netto

» Dodaj do listy życzeń

Płytka umożliwia na trwałe umieszczenie zdjęcia lub dowolnej grafiki w doskonałej jakości obrazu. Dzięki właściwościom polimerów, na których wykonywany jest nadruk otrzymujemy wysoką jakość obrazu z ostrymi krawędziami i naturalnymi przejściami kolorystycznymi Nasz FOTO-GRANIT ma szeroką skalę zastosowań. Sprawdza się jako upominek przekazywany podczas rodzinnych uroczystości. Często bywa certyfikatem wręczanym z okazji urodzin oraz w formie podziękowań dla rodziców, chrzestnych, solenizantów.

FOTO-GRANIT może stać się również oryginalną wizytówką każdej firmy lub tabliczką informacyjną umieszczoną w recepcji lub biurze.

W zestawie znajduje się plastikowa podstawka umożliwiająca ekspozycję gotowego granitu z nadrukiem oraz proste, klasyczne opakowanie.

Jeśli nie posiadasz gotowego projektu graficznego, przygotujemy go dla Ciebie*.
(*Koszt przygotowania prostego projektu wynosi 5,00 zł brutto).

JAK ZAMÓWIĆ TOWAR?

1. Przygotuj projekt swojego nadruku. Może to być sam napis, zdjęcie lub indywidualny projekt graficzny.

2. Zamów dowolną ilość (jeśli są Państwo zainteresowani zakupem większej ilości prosimy o kontakt mailowy info@arpass.pl lub telefoniczny 509-557-286 lub 500-304-413).

3. Uzupełnij formularz dostawy podając swój numer telefonu - ułatwi to kontakt w przypadku problemów technicznych. Jeśli potrzebujesz fakturę do zamówienia zaznacz odpowiednie pole przy uzupełnianiu formularza lub poinformuj nas o tym po zakupie.

4. Opłać zamówienie.

5. Prześlij do nas na maila info@arpass.pl przygotowany wcześniej projekt według wytycznych opisanych poniżej.

6. Po otrzymaniu projektów nasi graficy sprawdzają ich poprawność. W przypadku problemów kontaktujemy się z klientem mailowo lub telefonicznie.

7. Realizacja zamówienia następuje w przeciągu 72 godzin (z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy) od momentu akceptacji projektu.

8. Jeśli zależy Ci na szybszej realizacji zamówienia, prosimy o kontakt telefoniczny w celu ustalenia możliwości szybszej realizacji. 

JAK PRZYGOTOWAĆ PROJEKT?

Projekt nadruku należy wykonać w dowolnym programie graficznym takim jak np. GIMP, Photoshop, Illustrator, a następnie zapisać w jednym z formatów PNG, JPG, PDF, AI lub PSD. Materiały umieszczone w projekcie powinny być jak najlepszej jakości najlepiej 300 dpi

Akceptujemy pliki w formatach

Preferowana jakoś przesłanego projektu to 300 DPI. Gotowy projekt nadruku należy wysłać na adres info@arpass.pl

Po otrzymaniu plików nasi graficy weryfikują każdy z projektów pod względem jakości oraz odpowiednich wymiarów. Następnie otrzymujecie Państwo wiadomość potwierdzającą przekazanie projektu do realizacji. W przypadku problemów nasi pracownicy będą się z Państwem kontaktować drogą mailową lub telefonicznie (sugerujemy podać swój numer kontaktowy).

CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ ZADZWOŃ 500-304-413 lub 509-557-286
PRZED ZAKUPEM KONIECZNIE SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ
ILOŚCI TOWARU KONTAKTUJĄC SIĘ Z NAMI!
MOŻLIWOŚĆ WYSTAWIENIA FAKTURY VAT!

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz swoją recenzję

FOTO-GRANIT 20x15cm (G002)

FOTO-GRANIT 20x15cm (G002)

Kamienna, granitowa płytka idealna do wykonywania nadruków stanowiąca doskonałe rozwiązanie dla utrwalenia wyjątkowej chwili.

Napisz swoją recenzję

© 2005-2013 WszystkoBlisko.pl