Przed złożeniem zamówienia prosimy o potwierdzenie aktualnej ceny i dostępności towaru.
Jeśli masz problem ze złożeniem zamówienia w naszym sklepie skontaktuj się z nami dzwoniąc pod numer telefonu 500-304-413 lub 509-557-286

Biały kubek z uchwytem w kształcie serca (Q011)

Ocena użytkowników

Ocena: 0.0/10 (0 głosów )

Opis produktu:

Biały kubek  z uchwytem w kształcie serca.

Więcej szczegółów

Cena w naszym sklepie

zł 20,00

zł 16,26 netto

» Dodaj do listy życzeń

Dane techniczne:
Wysokość: 9 cm
Średnica: 7,5 cm
Pojemność: ok. 300 ml

W zaciszu swojego domu samodzielnie zaprojektuj romantyczny kubek z Twoim nadrukiem. Jeżeli nie masz pomysłu na projekt lub masz ich zbyt dużo w głowie - My z przyjemnością pomożemy Ci w wybraniu właściego pomysłu.

Ten uroczy kubek z uchwytem w kształcie serca pomoże Ci wyrazić uczucia i stanie się wyjątkowym prezentem dla najbliższych. Wystarczy, że dodasz kilka ciepłych słów lub wyjątkowe zdjęcie, a stanie się on magicznym zaklęciem, które z pewnością zadziała na małżonka, mamę, tatę, babcię i wszystkich tych, których kochasz.

Jeśli nie posiadasz gotowego projektu graficznego, przygotujemy go dla Ciebie*.
(*Koszt przygotowania prostego projektu wynosi 5,00 zł brutto).

JAK ZAMÓWIĆ KUBKI?

1. Przygotuj projekt swojego nadruku na kubku. Może to być sam napis, zdjęcie lub indywidualny projekt graficzny.

2. Zamów dowolną ilość kubków (jeśli są Państwo zainteresowani zakupem większej ilości prosimy o kontakt mailowy info@arpass.pl lub telefoniczny 500-304-413).

3. Uzupełnij formularz dostawy podając swój numer telefonu - ułatwi to kontakt w przypadku problemów technicznych. Jeśli potrzebujesz fakturę do zamówienia zaznacz odpowiednie pole przy uzupełnianiu formularza lub poinformuj nas o tym po zakupie.

4. Opłać zamówienie.

5. Prześlij do nas na maila info@arpass.pl przygotowany wcześniej projekt według wytycznych opisanych poniżej.

6. Po otrzymaniu projektów nasi graficy sprawdzają ich poprawność. W przypadku problemów kontaktujemy się z klientem mailowo lub telefonicznie.

7. Realizacja zamówienia następuje w przeciągu 72 godzin (z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy) od momentu akceptacji projektu.

8. Jeśli zależy Ci na szybszej realizacji zamówienia, prosimy o kontakt telefoniczny w celu ustalenia możliwości szybszej realizacji. 

JAK PRZYGOTOWAĆ PROJEKT?

Projekt nadruku należy wykonać w dowolnym programie graficznym takim jak np. GIMP, Photoshop, Illustrator, a następnie zapisać w jednym z formatów PNG, JPG, PDF, AI lub PSD. Materiały umieszczone w projekcie powinny być jak najlepszej jakości najlepiej 300 dpi

Akceptujemy pliki w formatach

Preferowana jakoś przesłanego projektu to 300 DPI. Gotowy projekt nadruku należy wysłać na adres info@arpass.pl

Po otrzymaniu plików nasi graficy weryfikują każdy z projektów pod względem jakości oraz odpowiednich wymiarów (pole zadruku na kubku to 20 cm szerokości oraz 9 cm wysokość). Następnie otrzymujecie Państwo wiadomość potwierdzającą przekazanie projektu do realizacji. W przypadku problemów nasi pracownicy będą się z Państwem kontaktować drogą mailową lub telefonicznie (sugerujemy podać swój numer kontaktowy).

CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ ZADZWOŃ 500-304-413
PRZED ZAKUPEM KONIECZNIE SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ
ILOŚCI TOWARU KONTAKTUJĄC SIĘ Z NAMI!
MOŻLIWOŚĆ WYSTAWIENIA FAKTURY VAT!

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz swoją recenzję

Biały kubek z uchwytem w kształcie serca (Q011)

Biały kubek z uchwytem w kształcie serca (Q011)

Biały kubek  z uchwytem w kształcie serca.

Napisz swoją recenzję

© 2005-2013 WszystkoBlisko.pl