Podkładka pod mysz "Świąteczne foto3"

15,90 zł
Brutto Czas dostawy od 3 do 7 dni roboczych

indeks00105

Kolor
Rozmiar podkładki pod mysz
Ilość
towar dostępny

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Podkładka pod mysz komputerową z nadrukiem w kształcie prostokąta są dostępne w naszym sklepie w rozmiarach 21x17 cm, 23 x 19 cm, 27x19 cm  i grubości 3mm oraz o wymiarze 23,5x19,5 cm i grubości 5mm.

Podkładka na biurko pod mysz jest wykonana z antypoślizgowej gumy. Nadruk na podkładce wyróżnia się wysoką rozdzielczością, nasyceniem kolorów i trwałością.
Nasza podkładka bez zarzutu współpracuje z każdym typem myszy komputerowych: myszki kulkowe, diodowe, laserowe, zarówno przewodowe i bezprzewodowe.

Podkładki z zadrukiem  sprawdzają się jako gadżety firmowe, ponieważ są uniwersalne (przydadzą się zarówno klientom indywidualnym w domach, jak i firmom w biurach) i bez trudu pomieszczą dużą ilość informacji: nazwę, logo, hasło, dane kontaktowe, grafiki i inne
Antypoślizgowe podkładki pod myszki do sublimacji stanowią ciekawy foto-prezent na wiele okazji - podkładki z własnym zdjęciem, życzeniami czy dedykacją to miły, drobny upominek na urodziny, imieniny, Dzień Matki, Dzień Dziecka, Walentynki itd.

00105
100 Przedmioty

Zobacz także